Австралія надасть Україні додаткові безпілотні авіаційні системи

Новини
Австралія надасть Україні додаткові безпілотні авіаційні системи

Уряд Австралії надасть Україні додаткові безпілотні авіаційні системи (UAS). Ці системи забезпечують розвідку на полі бою, спостереження та рекогностування для Збройних сил України, повідомив уряд цієї країни.

«Сьогодні виповнюється рік, як Росія розпочала незаконне та аморальне повномасштабне вторгнення в Україну. Ми сумуємо про незліченні втрати, яких зазнала Україна. Ми шануємо непохитну рішучість і силу українського народу, який протистоїть агресії Росії, яка триває. Ми пишаємося тим, що стоїмо разом з Україною, коли вона захищає свій народ, свою територію та свій суверенітет», – йдеться в повідомленні.

Австралійський уряд також повідомив, що перша ротація з близько 200 українських новобранців закінчує військову підготовку у Британії за підтримки персоналу сил Оборони Австралії.

Також повідомляється, що уряд Австралії запровадив подальші цільові фінансові санкції та заборону на поїздки щодо 90 осіб, а також санкції щодо 40 організацій. У списку санкцій опинилися російські міністри, які відповідають за енергетику, природні ресурси, промисловість, освіту, працю, міграцію та охорону здоров’я.

«Це найпохмуріша подія для народу України. Через рік після неспровокованого, невиправданого та незаконного повномасштабного вторгнення Росії вартість російської агресії не піддається підрахунку. Перед обличчям агресії Росії український народ, яким так рішуче керує президент Зеленський, продемонстрував надзвичайну силу та мужність. Ми продовжуємо бути з Україною», – сказав прем’єр-міністр Австралії Ентоні Албенізі.

Наразі Австралія запровадила понад 1000 санкцій у відповідь на повномасштабне вторгнення Росії в Україну. Австралія також приєдналася до 140 інших держав-членів, які підтримали резолюцію, яка закликає до справедливого миру в Україні на екстреній сесії Генсамблеї ООН.

Новини

1 Квітня 2023

Зеленський відреагував на головування Росії в Радбезі ООН

Резніков зустрівся з міністром оборони Словаччини: говорили про експлуатацію зброї

Президентка Молдови прибула до України

Зеленський підписав нові укази про санкції. У списку – Богуслаєв, ФСБ, Рада федерації РФ

Зеленский поспілкувався з Макроном: обговорили «формулу миру»

контроль не посилюємо, все, що було до 1 квітня – залишається

Україна закупить у Польщі 100 БТР «Росомаха» – Моравецький

через перешкоджання доступу комісії в Лавру знову подали заяву в поліцію

Упродовж дня ЗСУ відбили понад 30 атак військ РФ на Донбасі – Генштаб

Заповідник «Києво-Печерська лавра» звернувся до суду через спротив УПЦ (МП) у передачі майна – Ткаченко

У митрополита УПЦ (МП) Павла проводять обшуки

До КС надійшло подання щодо конституційності угоди з РФ про перебування в Україні Чорноморського флоту

Санду заявила, що Молдова надалі «стоятиме поруч» з Україною

Всі новини ⇢