Протягом 8 квітня електромонтерам ДТЕК вдалося відновити електропостачання в 28 населених пунктах Київської області.

Про це повідомляє Київська обласна військова адміністрація.

Зокрема:

  • у Бучанському районі повністю відновили електропостачання у селі Колонщина, а також частково у смт Макарів та селах Зурівка, Ясногородка, Маковище, Вишеград, Петрушки, Личанка, Мила, Шпитьки, Музичі.
  • у Броварському районі частково відновили електропостачання в селах: Рудня, Богданівка, Кулажинці, Світильня, Велика Димерка, Скибин, Плоске, Коржі, Лук’янівка, Перемога.

Загалом протягом минулої доби світло повернули для 3 192 родин у Київській області. Окрім того, енергетики відновили електропостачання будівлі міської ради у місті Ірпінь.

9 квітня енергетики ДТЕК планують виконувати роботи з відновлення електропостачання ще у 23 населених пунктах Броварського, Бучанського та Вишгородського районів.

Чк зазначається, ускладнює ремонт затоплення території з мережами компанії. Ворог зруйнував насосну станцію, яка качала воду з річки Ірпінь у Дніпро, і вода розлилась на значній території області. Через це відновлення електропостачання в Козаровичах Вишгородського району займе ще декілька днів.

Фото: Фейсбук