Фігурантам загрожує до шести років ув’язнення з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Про це повідомила Поліція Києва.

У повідомленні зазначили, що на території комунального некомерційного підприємства на вулиці Юрія Кондратюка незаконно використовується територія підприємства під паркувальний майданчик.

Після огляду медзакладу правоохоронці встановили, що з метою одержання неправомірної вигоди за розміщення транспортних засобів, які не мають відношення до лікарні, правопорушники самовільно встанови шлагбаум, облаштували площу під майданчик з місцями для паркування та отримували неконтрольований державою дохід.

За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 364 Кримінального кодексу України – зловживання владою або службовим становищем. Санкція статті передбачає арешт на строк до шести місяців або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, зі штрафом від двохсот п’ятдесяти до семисот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

У рамках досудового розслідування тривають слідчі дії.

Фото: Фейсбук