На Севастопольській площі почали демонтаж незаконних МАФів

Новини
На Севастопольській площі почали демонтаж незаконних МАФів

Виїзна нарада проінспектувала Солом’янський район та виявила чимало проблемних локацій.

Про це розповідає Київ24

Міська комісія з проведення осіннього місячника з благоустрою продовжує інспектування районів. Сьогодні виїзна нарада відбулась у Солом’янському районі столиці.

Обстеження виявило чимало проблемних локацій. У дворах – занедбані дитячі майданчики, неприбрані відпрацьовані автошини, у зелених зонах – звалища сміття та листя,  на дорогах – незавершені аварійні розриття. Впорядкування потребує центр району – Севастопольська площа.

Про це повідомив перший заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Олексій Кулеба, за головування якого відбуваються контрольні виїзди.

«Солом’янський район мені близький, бо ми з родиною живемо тут багато років. Сьогодні подолали понад 4 км та, на жаль, не можу констатувати ідеальний стан територій. Перш за все, доручив Департаменту міського благоустрою перевірити всі тимчасові споруди на Севастопольській площі. Наявність дозволів на розміщення, утримання територій, переміряти площу, що займають. Ті, що не мають дозволів, – демонтувати, і ці роботи вже почали сьогодні», – додав Олексій Кулеба.

Особлива увага приділяється аварійним розкриттям на проїжджій частині. У відповідальних є місяць, аби завершити роботи та відновити благоустрій. Усі дорожні конуси, які незаконно огороджують паркувальні місця, мають бути прибрані.

Олексій Кулеба доручив також ліквідувати звалища в зелених зонах, у дворах та розробити механізм, як не допускати накопичення сміття в подальшому. До прикладу, встановлювати камери, огороджувати проблемні локації, інспектори благоустрою мають постійно складати на порушників адміністративні протоколи.

«Маршрут, яким рухається комісія, нікому не відомий, окрім інспектора Департаменту міського благоустрою, який його готує. Задача – акцентувати увагу відповідальних на якомога більшій кількості проблем. Це і шини, і сміття, і необхідність ремонту майданчиків та вхідних груп у дворах. Після завершення місяця благоустрою кожен район отримає своє місце в рейтингу. І ми побачимо об’єктивну картину, як впоралися комунальні служби з поставленими задачами. Хоча повторюсь, головне – наведення ладу в Києві і робота над помилками, а не догани», – прокоментував директор Департаменту міського благоустрою Тимур Ткаченко.

Нагадаємо, у столиці на початку жовтня стартувала масштабна толока.

До озеленення міста також запрошують долучатися меценатів, бізнес-спільноту, волонтерів та активних громадян

Фото: прес-служба

Новини

6 Грудня 2024

У Києві та Чернігові викрито мережу кол-центрів, що ошукували людей

Данія збільшить оборонне фінансування для підтримки України

Чоловік у Києві намагався підпалити поліцейські автомобілі

Шмигаль обговорив з Радою Європи створення спецтрибуналу для рф

Виставка робіт музею Ханенків відкрилась у Королівському замку

Трамп призначив Девіда Сакса відповідальним за ШІ та криптовалюти

Олександр Сирський привітав з Днем ЗСУ і подякував захисникам

Таміла Ташева та Богдан Лукашук склали присягу як депутати Верховної Ради

Частину Чорнобильської зони віддадуть прикордонникам для укріплень

Швеція і Данія постачатимуть Україні 40 бойових машин CV90

Українці збільшили пожертви на ЗСУ через волонтерські банки

Зеленський передав новітні ракети-дрони «Пекло» Силам оборони

У Кривому Розі розпочато кримінальне провадження через зрив опалення

Всі новини ⇢