Державна інспекція архітектури та містобудування України завершила позапланову перевірку в порядку державного архітектурно-будівельного контролю на об’єкті будівництва за адресою Микільсько-Слобідська, 7-9, у Києві.

Про це повідомила ДІАМ на своїй Фейсбук-сторінці.

Головні інспекторами ДІАМ склали акт перевірки, протокол про правопорушення у сфері містобудівної діяльності та винесли приписи, в тому числі про зупинення підготовчих та будівельних робіт.

За результатами позапланової перевірки об’єкта будівництва було встановлено що розрахункова щільність населення втричі перевищує допустиму, недотримана кількість паркувальних місць.

У відомстві наголосили, що у разі систематичного (два і більше разів підряд) невиконання вимог приписів посадових осіб органів державного архітектурно-будівельного контролю ДІАМ звертається до суду із позовом про припинення права на виконання підготовчих або будівельних робіт. Також буде проведено перевірку законності рішень у сфері містобудівної діяльності щодо видачі Департаментом містобудування та архітектури КМДА містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки.

“Зауважимо, що у разі скасування судом містобудівних умов та обмежень, дозвіл на виконання будівельних робіт підлягає анулюванню”, – заявили в ДІАМ.

Нагадаємо, 26 жовтня на скандальному будівництві на Микільській Слобідці у столиці знову був конфлікт.Київський міський голова Кличко заявляв про переговори щодо викупу у забудовника ділянки. Реальними замовниками будівництва називають столичних девелоперів Вадима Столара та Олександра Насіковського.

Фото: фейсбук