Усе керівництво Могилянки визнало вибори і чекає на підписання контракту – викладач

Новини

Вибори в Києво-Могилянській академії завершені, вся спільнота визнала їх результативними, й ніхто в академії більше не буде розглядати того, що стосується цих виборів, включно з почесним президентом В’ячеславом Брюховецьким.

Про це заявив старший викладач кафедри міжнародного та європейського права Києво-Могилянської академії Сергій Петухов у ефірі “Українське радіо”.

“Вибори в Могилянці завершені. І вся спільнота признала їх такими, що відбулися і є результативними тому ніхто в академії більше не буде розглядати того, що стосується цих виборів, включно з Брюховецьким. Наглядова Рада університету, Вчена Рада університету, студентські організації, Асоціація випускників Києво-Могилянської академії визнали результати виборів й чекають на підписанні контракту з переможцем”, – сказав Петухов.

Він нагадав, що спільнота Києво-Могилянської академії виступала проти призначення Сергія Шкарлета на посаду міністра освіти, який звинувачується у плагіаті своїх наукових робіт.

Крим того, старший викладач Могилянки наголосив, що освітяни вбачають корупційні дії міністра Шкарлета – призначення своїх людей на посади у різні ВНЗ, а також призначення одіозного Максима Луцького ректором НАУ.

Викладач додав, що Могилянська спільнота не об‘єдналася навколо одного з кандидатів чи проти якогось кандидата, а захищає свою автономію й право самостійно вирішувати свою долю.

Як ми писали, 27 січня невідомі під час голосування за президента НаУКМА поцупили одну скриньку з бюлетенями і облили фарбою іншу. На місце прибула поліція, і згодом втрачену скриньку вдалося знайти, голоси підрахували.

Перемогу здобув екс-міністр освіти України Сергій Квіт (52,8%), Наглядова рада закликала Міносвіти якнайшвидше підписати з ним контракт.

У вівторок, 1 лютого, Сергій Квіт, який набрав найбільше голосів на виборах, подав в Міністерство освіти і науки України документи на спецперевірку для свого призначення. Натомість голова МОН Сергій Шкарлет заявив, що результати виборів в міністерстві не визнають і оголосив новий конкурс.

Після низки заяв щодо неприпустимості таких дій в МОН конкурс скасували, однак Квіта президентом поки не визнали.

Фото: Фейсбук

Новини

5 Жовтня 2022

Путін завершив формальний процес анексії частини регіонів України

Посли ЄС погодили новий пакет санкцій проти Росії – ЗМІ

Війська РФ готуються до оборони Кремінної на Луганщині – Гайдай

В уряді США зараз не бачать ознак, що Росія готується застосувати ядерну зброю

4 Жовтня 2022

Столтенберґ вже отримав ноту України про вступ, йдуть переговори щодо її розгляду

Президент Литви у відповідь на опитування Маска розповів про колеса Tesla

ЗСУ повідомили, що РФ за добу в Україні втратила близько 370 вояків

Зеленський підписав указ про нікчемність рішень Путіна, які порушують суверенітет України

Зеленський затвердив рішення РНБО про неможливість переговорів із Путіним і посилення обороноздатності

БЕБ повідомило про 44 млрд гривень арештованих активів РФ і Білорусі

РФ відправила трудових мігрантів із Таджикистану відновлювати зруйнований Маріуполь

Ватажку бойовиків угруповання «ДНР» Безлеру повідомлено про підозру

угруповання «ДНР» на псевдореферендумі сфальсифікувало присутність іноземних спостерігачів

Всі новини ⇢