Закупівельника Міноборони Волошенкова планують звільнити після згадок про його «антиукраїнську діяльність»

Новини
Закупівельника Міноборони Волошенкова планують звільнити після згадок про його «антиукраїнську діяльність»

Керівниця Агенції оборонних закупівель Міністерства оборони України Марина Безрукова заявила про плани звільнити співробітника відомства Дмитра Волошенкова на тлі поширення інформації про його «антиукраїнську діяльність» у минулому.

Зокрема, у соцмережах з’явилися згадки про те, що він був активним учасником «Антимайдану» в Одесі, та раніше очолював одеський міський осередок «Партії регіонів». Крім того, Безрукова повідомила у дописі на фейсбук та у коментарі «Схемам» (Радіо Свобода), що ініціювала службове розслідування щодо «повноти спеціальної перевірки», яку Волошенков проходив при працевлаштуванні в Агенцію, а також, що звернулася до правоохоронних органів із запитом на його додаткову перевірку.

За словами Безрукової, Волошенкова прийняли на роботу за її попередника і за пів року до того, як вона очолила агенцію в лютому 2024-го. Він отримав посаду менеджера з зовнішньоекономічної діяльності.

«Я не знала про його бекграунд. Водночас, я поцікавилась результатами перевірки Дмитра Волошенкова. Він пройшов поліграф, мені невідомо, чому ці ризики не були враховані. Згідно з висновками, він не мав корупційних ризиків, він професійно працює. Проте для мене неприпустимо працювати в команді з людьми, з якими в нас різні цінності», – заявила очільниця Агенції оборонних закупівель у коментарі «Схемам».

Безрукова також повідомила, що ініціювала службове розслідування про обставини працевлаштування Волошенкова, як тільки дізналася про його можливу антиукраїнську діяльність у минулому.

«Окремо ми ініціювали звернення до правоохоронних органів з метою перевірки можливої антиукраїнської діяльності Дмитра. Я також одразу поставила це питання йому. Станом на зараз всі нові співробітники проходять довгу спецперевірку», – зазначила очільниця Агенції.

Сам Волошенков сказав «Схемам», що пройшов перевірку на поліграфі. Питання ж щодо зміни політичної позиції та рішення працювати у державній структурі – залишив без відповіді.

Волошенков на мітингу «Антимайдану» біля Одеської ОДА, 2 березня 2014 року

Волошенков на мітингу «Антимайдану» біля Одеської ОДА, 2 березня 2014 року

Днями у соцмережах почала ширитися інформація про те, що Дмитро Волошенков, який нині працює у структурі Міністерства оборони України, у 2014 році був активним учасником так званого руху «Антимайдан» в Одесі. Тоді він був депутатом обласної ради, а також очолював міську організацію «Партії регіонів».

Новини

16 Червня 2024

«Не бачу проблеми» – Кулеба прокоментував заклики учасників Саміту миру до діалогу з Росією

«Працюємо на дорожньою картою» – Єрмак про другий день Саміту миру

Путін прагнув підірвати підтримку України країнами Заходу перед Самітом миру – ISW

Агенція Reuters опублікувала текст комюніке Саміту миру

Світу потрібен мир, але не за рахунок капітуляції України – Макрон

Сунак щодо бажання Росії капітуляції України: «цього ніколи не станеться»

15 Червня 2024

На саміті у Швейцарії розглянуть три «ключові пункти» формули миру – Зеленський

Прямих переговорів з Росією не буде – ОП

у його словах немає нічого нового, мета – завадити Саміту миру

Сьогодні на саміті представлені всі частини світу і континенти – Зеленський

Єрмак припустив присутність представника Росії на другому саміті миру

затвердили план про координацію НАТО допомоги Україні, щодо 40 мільярдів євро згоди ще немає

Зеленський відреагував на заяву Путіна, заявивши про «відродження нацизму»

Всі новини ⇢