Заперечення суверенітету України Путіним несумісне з серйозними переговорами – ISW

Новини
Заперечення суверенітету України Путіним несумісне з серйозними переговорами – ISW

Президент Росії Володимир Путін, продовжуючи заперечувати український суверенітет під час виступу у дискусійному клубі «Валдай» 27 жовтня, фактично засвідчив, що серйозні переговори із РФ є неможливими, йдеться у звіті аналітиків Інституту вивчення війни (ISW) за 27 жовтня.

«Президент Росії Володимир Путін продовжує відкидати ідею суверенітету України, що принципово несумісне із серйозними переговорами. Путін продовжив заперечувати український суверенітет під час виступу на дискусійному клубі «Валдай» 27 жовтня. Путін заявив, що «єдиною реальною гарантією українського суверенітету» може бути лише Росія, яка «створила» Україну… Заяви Путіна заперечують той юридичний факт, що Україна є повністю суверенною державою, що Російська Федерація визнала суверенітет України і що український народ існує як окрема нація. Увічнення Путіним наративу про те, що Україна та Росія – це єдиний народ, поділений на різні держави довільними історичними обставинами, вказує на його постійну мету – знищити українську державу та стерти саме поняття українського народу», – йдеться в повідомленні.

У ISW вважають, що ці заяви, поряд з багатьма діями Росії, повинні викликати «серйозні роздуми над питанням про те, чи є війна Росії проти України актом геноциду, оскільки геноцид юридично визначається як «дії, які здійснюються з наміром знищити, повністю або частково, національну, етнічну, расову чи релігійну групу».

Напередодні президент РФ Володимир Путін виступив на засіданні дискусійного клубу «Валдай», де заявив, що Захід бачить скрізь «підступи Кремля» і повторив раніше відомі наративи Кремля про «допомогу Донбасу», Україну і Росію «як єдиний народ» і державу Україна як «штучну державу». В ОПУ заявили, що висловлювання Путіна були сформульовані «за Фрейдом».

Новини

8 Лютого 2023

Росія обіцяє «відповідь», якщо Велика Британія надасть Україні літаки

Кулеба обговорив надання Україні літаків F-16 із головою МЗС Нідерландів

Сунак доручив міністру оборони Британії оцінити можливість надання Україні літаків – медіа

«Ні в кого немає сумнівів щодо причетності керівництва РФ»:  Костін про розслідування по MH17

Чиї то яйця та бронежилети? Як намагаються виплутатись фігуранти корупційних скандалів у Міноборони

Німецька газета опублікувала лист ув’язненого кримськотатарського активіста Джеляла

Попри «явні ознаки» причетності Путіна до збиття літака, прокурори завершують розслідування  

Комісія з відбору директора НАБУ виключила 2-го у рейтингу кандидата – детектива-військового, який розслідував справу щодо Татарова

Генсекретар Європейського інституту омбудсмана вивіз українських дітей до Росії – Лубінець

Король Чарльз зустрінеться з Зеленським, який прибув до Лондона – Букінгемський палац

Зеленський підписав укази про нових голів Дніпропетровської, Запорізької та Херсонської областей

Зеленський їде до Британії – офіс Сунака

«Наша спільна мета – перемога». Зеленський подякував Байдену за слова підтримки в Конгресі

Всі новини ⇢