Нідерландська авіакомпанія KLM припиняє польоти до України. Наступний рейс, запланований на сьогоднішню ніч (12 лютого), також буде скасовано.

Про це пише місцеве видання nos.

Зазвичай KLM літає до Києва двічі на день. Представник компанії не дає порад клієнтам, чий рейс скасовано. За її словами, мандрівникам слід звертатися за консультацією до Міністерства закордонних справ.

В середині січня відбулися три раунди переговорів щодо питання європейської безпеки між РФ та НАТО, РФ та США і РФ та ОБСЄ. Про значний прогрес за їхніми підсумками не повідомляли, а в НАТО відповіли відмовою на всі ключові вимоги Москви щодо нерозширення альянсу. Москва і Вашингтон підкреслили свої «фундаментальні розбіжності» щодо більшості питань.

Більше десятка країн світу рекомендували своїм громадянам не їздити до України або залишити її територію через загрозу вторгнення Росії.

Зокрема, Держдепартамент США наказав дипломатам, які не займають критично важливих посад, виїхати з посольства США в Києві, з 13 лютого консульські послуги в посольстві будуть призупинені.

Фото: Фейсбук