Біжи швидше: 5 стадіонів Києва для безкоштовного заняття спортом

Головне
Біжи швидше: 5 стадіонів Києва для безкоштовного заняття спортом

Часом виявляється нелегко знайти стадіон для бігу чи фізичних вправ під відкритим небом у Києві. Деякі з відомих стадіонів з давньою історією, такі як "Старт" та "Атлет", вже довгий час перебувають у стані реконструкції, тоді як інші не відповідають необхідним стандартам або знаходяться у занедбаному стані.

Порта Kyiv24" зібрали стадіони у різних районах міста, де ви можете займатися спортом з користю та комфортом.

Стадіон "Русанівець"

Адреса: Бульвар Ігоря Шамо, 12-а

Час відвідувань: будні – з 06:00 до 09:00, та з 19:00 до 21:00, вихідні – з 06:00 до 21:00

Стадіон "Русанівець" - це футбольний стадіон, розташований у київському мікрорайоні Русанівка. Стадіон розташований за адресою вулиця Дорогожицька, 3. Він є домашнім майданчиком для кількох футбольних команд, а також використовується для проведення тренувань і змагань різних рівнів. Стадіон "Русанівець" має невелику кількість сидячих місць і був реконструйований у 2016 році. Він часто використовується для проведення футбольних матчів місцевого рівня, а також для тренувань футбольних команд.

Цей стадіон може використовуватися для проведення тренувань різних видів спорту, а також для організації різноманітних культурно-спортивних заходів. Його зручне розташування і зручна інфраструктура роблять його популярним місцем серед спортсменів та вболівальників футболу в Києві.

Стадіон "Місто спорту"

picture

Адреса: Гідропарк, Долобецький острів, пляж “Венеція”

Час відвідувань: щодня з 08:00 до 21:00

У 2013 році було відкрите місце, яке ставить себе у ряди "центрів масового футболу та спорту" та рекреаційних спортивних центрів. Сьогодні воно налічує цілий комплекс закладів, серед яких особливе місце займає центр пляжних видів спорту SunRise: тут можна знайти 9 кортів з піском і повітрям, які підігріваються, професійні тренажери, сауну та зони відпочинку.

Наразі на цьому місці розташоване футбольне поле вищого стандарту, з критими трибунами на 600 місць та роздягальними. Офіційно це база збірної команди України з футболу (любительського футболу), яка зараз активно виступає на світовому чемпіонаті в Німеччині. І, безсумнівно, головна прикраса цього центру - качалка у Гідропарку. Це єдиний в Україні, а, за словами власників, і в Європі тренажерний зал під відкритим небом (подібний, як стверджують, існує лише у США), ідеї батьків-засновників якого втілив у життя Юрій Кук, син відомого генерала УПА Василя Кука.

Стадіон "Темп"

picture

Адреса: вулиця Генерала Вітрука, 10-а

Час відвідувань: щодня з 09:00 до 21:00

Стадіон, розташований у Святошинському районі, має вражаючу історію та багатий минулий (відкритий у 1955 році, він спочатку відомий як стадіон заводу "Авіант"). У 90-ті роки він служив домашньою ареною для футбольного клубу "Динамо-3". У 2017 році стадіон пройшов реконструкцію та капітальний ремонт, що значно покращило його умови, тепер він перебуває під опікою місцевої районної адміністрації.

Тепер стадіон оснащений поліуретановими біговими доріжками, які розділені на 8 секцій (колись вони були бетонними), а також зонами для стрибків у висоту та довжину. На ньому також знаходиться футбольне поле зі штучним покриттям (газон був замінений два роки тому). Трибуни мають вмісткість у 3 тисячі сидячих місць (з них 15 призначено для людей з інвалідністю).

Стадіон "Піонер"

picture

Адреса: вулиця Академіка Туполєва, 22

Час відвідувань: щодня з 06:00 до 09:00, та з 18.30 до 21:00

У 2013 році почалася модернізація відомого стадіону на Нивках, який раніше належав спортивній школі №6. Тоді було оголошено, що оновлений стадіон буде відповідати всім вимогам та стандартам Міжнародної асоціації легкої атлетики. Бігові доріжки були покриті матеріалом від німецької компанії "Polytan", а їх довжина становить 400 метрів, що відповідає світовим стандартам.

Тепер на стадіоні є багатопроменеві бігові доріжки з новим покриттям, глядацькі трибуни, футбольне поле зі штучним покриттям (яке можна орендувати для футбольних матчів), легкоатлетичні сектори, а також роздягальні з душовими кабінами.

Стадіон "Спартак"

picture

Адреса: вулиця Кирилівська, 105

Час відвідувань: щодня з 06:00 до 22:00 (враховуючи, що поруч зі стадіоном транспортна розв’язка, рекомендується відвідувати або рано вранці, або пізно увечері).

Один з найстаріших стадіонів у Києві, що розташований на Куренівці, був побудований у 1934 році. Раніше поруч розташовувався затишний парк. Перша реконструкція стадіону відбулася наприкінці 1970-х років після трагедії 1961 року, коли Куренівський ставок вибухнув. Цей стадіон часто використовувався для проведення концертів та фестивалів, серед яких був популярний "Октоберфест".

Наразі стадіон оснащений біговими доріжками, трибунами на 5 тисяч глядачів, а також полями для міні-футболу (включаючи крите поле), басейном, сауною та спортзалами на території. Також тут є секція для акробатики та стрибків на батуті, а також клуб зі стрільби з луку. Ще однією перевагою є прекрасний вид на Кирилівську церкву. Проте, треба відзначити, що трибуни та спорядження перебувають у поганому стані і потребують ремонту.

Новини

14 Квітня 2024

«слід запобігти подальшій ескалації на Близькому Сході»

Для допомоги Україні у партнерів є все, потрібне тільки рішення – Зеленський

У МЗС України відреагували на атаку Ірану проти Ізраїлю

13 Квітня 2024

працюємо з Німеччиною над додатковою системою IRIS-T

Німеччина оголосила про термінову передачу Україні ще однієї системи Patriot

У Міноборони розповіли, коли законопроєкт про демобілізацію можуть внести у Раду

Подоляк назвав дві проблеми, які «додають Росії стимулу в війні»

Уряд затвердив доплату 70 тисяч гривень військовим «на нулі» – Шмигаль

У Британії розглядають можливість надання Україні прототипу лазерної зброї – Шаппс

Мінспорту й НОК закликають відсторонити спортсменів із РФ і Білорусі від Олімпіади за підтримку війни

Кримінальне покарання за обхід санкцій проти Росії: Рада ЄС ухвалила закон

Розвідка США виявила, що Китай різко збільшив продаж обладнання до Росії для її війни проти України

Кулеба заявив про «активні переговори» щодо двох батарей Patriot та однієї Samp-T

Всі новини ⇢