Кияни виступають проти будівництва нової транспортної розв'язки: причини

Головне
Кияни виступають проти будівництва нової транспортної розв'язки: причини

Кияни просять міську владу заборонити будівництво нових транспортних розв'язок у Києві до закінчення будівництва Шулявського шляхопроводу. Відповідну петицію опубліковано на сайті Київської міської ради, передають "Kyiv24".

15 березня на сайті КМДА була опублікована інформація про плани почати будівництво дворівневої розв'язки на перетині вулиць Богатирської та Полярної. Проте у Києві є проект Шулявського шляхопроводу, який вже декілька років закинутий в недоробленому стані.

На думку автора петиції, під час війни такі проекти є марнотратством та ризикують отримати велику кількість скандалів з розкрадання коштів з бюджету міста Києва, як багато попередніх проектів.

"Не можна говорити про жодне нове будівництво, доки існуюча інфраструктура стоїть на підпірках та розвалюється", - йдеться у зверненні.

Також автор петиції наголошує, що така інфраструктура має зворотній ефект до очікуваного - витрачені декілька мільярдів гривень на розв'язку не зменшать затори, а збільшать їх, просто на інших розташованих поруч перехрестях. На його думку, місто має розвивати громадський транспорт, а не будувати нові розв'язки.

"Це не нормально, що міська влада Києва саботує та зливає виділення 36 млн долл від Світового Банку на будівництво трамвайної ліній в центр, і при цьому збирається розпилювати мільярди бюджетних коштів на інфраструктуру для приватних автомобілів. З таким підходом ми робимо абсолютно протилежне до того, що роблять в ЄС. А ми хіба не на ЄС орієнтуємося?" - пише автор звернення.

Нагадуємо, що на перетині вулиць Богатирської та Полярної планують побудувати транспортну розв'язку типу "неповний лист конюшини". Проектна пропускна здатність цієї розв'язки може становити 11 200 автомобілів на годину. Запланована довжина споруди - 125 метрів. На розв'язці будуть облаштовані велодоріжки, а на шляхопроводі – спільний велопішохідний тротуар.

Новини

25 Лютого 2024

Зеленський запевнив, що завжди каже українцям правду

«плани України були на столі у Кремля ще до початку дій»

запропонуємо Путіну майданчик, де він може визнати, що програв

Зеленський прокоментував перспективи надання Україні далекобійних ATACMS

Україна консультується з регуляторами ЄС і США щодо відкриття авіапростору – Кубраков

Половина західної підтримки не надходить до України вчасно – Умєров

робимо «можливе і неможливе» для прориву, «план-2024 вже є»

міжнародна заява до 10-ї річниці агресії РФ

говорили про безпекову угоду і виробництво зброї

24 Лютого 2024

«ви знаєте, що нам потрібно, і розумієте, що потрібно вчасно»

Прогнозувати терміни завершення війни буде можливо за наявності відповідної кількості зброї – Подоляк

Друга річниця великого вторгнення Росії. В Україні вшановують загиблих і нагадують про полонених

Україна підписала угоду про співробітництво у сфері безпеки з Канадою – Зеленський

Всі новини ⇢