Київські митники вилучили ордени СРСР, задекларовані як електрочайник

Головне
Київські митники вилучили ордени СРСР, задекларовані як електрочайник

Київські митники упередили міжнародне пересилання посилок із 15 орденами зразка СРСР, які були задекларовані неналежним чином. Про це інформує прес-служба столичної митниці, повідомляють "Kyiv24".

Відомо, що відправник із Дніпра надсилав ордени до Китаю, зазначаючи в документації, що це електрочайник. А відправник із Сум пересилав радянські ордени до Литви з подальшою декларацією "нагрудні знаки".

У загальній сумі було переслано 15 орденів-нагород зразка СРСР, серед них: 11 орденів Вітчизняної війни, 3 ордени Червоної Зірки, та "Знак Пошани". Окрім нагрудних нагород, також було упереджено пересилання 2 орденських книжок.

Всі предмети були вилучені митниками та в подальшому передані на дослідження до спеціалізованої лабораторії з метою ідентифікації предметів та встановлення їхніх загальних характеристик. Пізніше експертами було визначено їхню справжню природу та виготовлення із золота та срібла, експерти підтвердили їхнє походження як державних нагород СРСР.

Цей випадок підкреслює серйозність порушення митних правил, оскільки пересилання нагород у міжнародних поштових відправленнях не передбачено.

Відправники намагалися обійти законодавство, замаскувавши цінність відправлень. Згідно зі ст. 473, ордени були вилучені за порушення митних правил.

З історичних джерел відомо, що орденами Вітчизняної війни нагороджували військових Червоної Армії, війська НКВС та інших військових формувань, орден "Знак Пошани" відзначав внесок громадян у розвиток об'єднань та підприємств, а орденом Червоної Зірки нагороджувалися співробітники органів державної безпеки та інші громадяни СРСР. Нагороди несуть не лише матеріальну цінність, а й історичне значення, що робить їх важливими об'єктами національної спадщини.

Нагадаємо, що раніше У Києві було викрито працівницю військово-лікарської комісії, яка за грошову винагороду допомагала ухилянтам уникнути мобілізації.

Новини

25 Червня 2024

Уряд дозволив операторам із розмінування забронювати 100% саперів

До комюніке Саміту миру приєдналася ще одна країна – Зеленський

Кабмін погодив звільнення голови Вінницької ОВА

«Почнеться ще цього літа» – Сікорський про озброєння України за рахунок заморожених активів РФ

Японія послабила візові вимоги для громадян України – посольство

Пекін знову назвав війну в Україні «кризою» і відреагував на звинувачення через «звичайну торгівлю» з РФ

США завтра можуть оголосити новий пакет допомоги Україні – ЗМІ

Зеленський підписав указ про продовження санкцій щодо Фірташа, Фукса, соратників Путіна

Держдеп CША відреагував на удар по Криму, звернувши увагу на втрати серед цивільних з обох сторін

співпраця Пекіна з Москвою суперечить проголошеному нейтралітету КНР

24 Червня 2024

Україна ухвалює власні рішення щодо вибору цілей – Пентагон після удару по Севастополю

Рада ЄС опублікувала список осіб, що потрапили під санкції

в ОП прокоментували вибухи у Севастополі

Всі новини ⇢