Посли Британії та Швеції відвідали новий столичний Притулок для постраждалих від насильства

Новини

Уряд Великої Британії безпосередньо долучився до облаштування нашого Притулку.

Надзвичайний і Повноважний Посол Великої Британії Мелінда Сіммонс, Надзвичайний та Поважний посол Швеції Тобіас Тиберг, Почесний посол Фонду ООН у галузі народонаселення Марія Єфросініна разом із заступницею голови КМДА Мариною Хондою 14 грудня відвідали новий Притулок для постраждалих від домашнього насильства.

«Уряд Великої Британії безпосередньо долучився до облаштування нашого Притулку. Так само вони долучалися і до створення наших «кризових кімнат». Зі Швецією ми спільно працюємо над встановленням гендерної рівності. Приємно відзначати, що міжнародні партнери долучаються до наших проектів не тільки розмовами, а допомагають втілювати їх у життя. Проблема домашнього насильства існує і в європейських країнах, а їхній досвід подолання цієї проблеми можна та потрібно застосовувати і у нас», – зазначила Марина Хонда.

Надзвичайний та Повноважний Посол Великої Британії Мелінда Сіммонс зауважила, що прогрес Києва у розбудові системи протидії та запобігання насильству очевидний. На сьогодні місто має вже низку закладів, які готові надавати не тільки послуги тимчасового проживання, а і юридичну та психологічну підтримку. У свою чергу, Надзвичайний та Повноважний Посол Швеції Тобіас Тиберг розповів, що проблема домашнього насильства у їхній країні також стоїть дуже гостро. На його думку, новий Притулок є важливим кроком Києва у подоланні цієї проблеми.

Нагадаємо, у грудні в Києві відкрили новий Притулок для постраждалих від домашнього насильства та насильства за ознакою статі. Це вже другий заклад тривалого проживання для постраждалих у місті. У новому притулку одночасно зможуть проживати 15 жінок із дітьми. Термін проживання становить 3 місяці з можливістю продовження до півроку. Адреса притулку не розголошується. Потрапити до закладу можна тільки за направленням директора Київського міського центру гендерної рівності, запобігання та протидії насильству.

Якщо ви постраждали від домашнього насильства, звертайтеся телефоном на муніципальну гарячу лінію «Телефон довіри» за номером: 15-00 зі стаціонарного або 044-272-15-00 із мобільного. Також можна звернутися особисто до Центру гендерної рівності, протидії та запобігання насильству (вул. Іллєнка, 20). Працівники центру нададуть усю необхідну інформацію та допомогу. Також, якщо ви постраждали від домашнього насильства, звертайтеся до поліції за номером: 102.

Фото: КМДА

Новини

5 Жовтня 2022

Путін завершив формальний процес анексії частини регіонів України

Посли ЄС погодили новий пакет санкцій проти Росії – ЗМІ

Війська РФ готуються до оборони Кремінної на Луганщині – Гайдай

В уряді США зараз не бачать ознак, що Росія готується застосувати ядерну зброю

4 Жовтня 2022

Столтенберґ вже отримав ноту України про вступ, йдуть переговори щодо її розгляду

Президент Литви у відповідь на опитування Маска розповів про колеса Tesla

ЗСУ повідомили, що РФ за добу в Україні втратила близько 370 вояків

Зеленський підписав указ про нікчемність рішень Путіна, які порушують суверенітет України

Зеленський затвердив рішення РНБО про неможливість переговорів із Путіним і посилення обороноздатності

БЕБ повідомило про 44 млрд гривень арештованих активів РФ і Білорусі

РФ відправила трудових мігрантів із Таджикистану відновлювати зруйнований Маріуполь

Ватажку бойовиків угруповання «ДНР» Безлеру повідомлено про підозру

угруповання «ДНР» на псевдореферендумі сфальсифікувало присутність іноземних спостерігачів

Всі новини ⇢