У Києві кардинально змінять проїзд у громадському транспорті: деталі

Головне
У Києві кардинально змінять проїзд у громадському транспорті: деталі

В українській столиці з 22 травня кардинально змінять проїзд у громадському транспорті — йдеться про те, що під час сигналу повітряної тривоги пасажирів довозитимуть до найближчого укриття. Про це стало відомо з офіційного повідомлення, опублікованого прес-службою Київської міської державної адміністрації.

За словами чиновників, під час повітряної тривоги водії повинні довезти пасажирів до укриттів, розташованих за схемою руху. Зокрема, до станцій метро, підземних переходів, паркінгів тощо. Зазначається, що пасажири зможуть вийти на зупинках.

Йдеться як про комунальне підприємство "Київпастранс", так і про приватні компанії, що надають послуги з перевезення пасажирів.

Повторно сплачувати за проїзд у комунальному транспорті після відбою тривоги не потрібно. Пасажири можуть продовжити користуватися транспортом на тому самому маршруті за вже сплаченими проїзними документами протягом години.

Нагадаємо, що в українській столиці кардинально змінять систему оплати проїзду у маршрутних таксі – йдеться про початок тестування електронного квитка. Про це стало відомо із коментаря Київської міської державної адміністрації, який там дали журналістам видання Вечірній Київ.

За словами чиновників, найближчим часом розпочнеться технічне тестування електронного квитка на окремих маршрутах приватних перевізників. Розробляється механізм підключення маршрутних таксі до єдиної автоматизованої системи оплати проїзду. Це тривалий процес, адже він потребує тісної та постійної взаємодії міста з майже двома десятками приватних компаній, які займаються пасажирськими перевезеннями автобусами у режимі маршрутного таксі.

Найближчим часом планується розпочати технічне тестування електронного квитка на окремих маршрутах приватних перевізників. Йдеться лише про технічну складову інтеграції маршрутних таксі у загальну систему.

Новини

19 Квітня 2024

З новим пакетом допомоги США Україна могла б перехопити ініціативу на фронті – Костенко

«Чи справді життя скрізь є однаково цінним» – Зеленський на засіданні Ради Україна-НАТО про вибір для альянсу

Зварич звернувся до польських фермерів

Китай є основним постачальником для військового комплексу Росії

рішення Фінляндії закрити кордон з Росією є питанням безпеки для всього ЄС

Парламентарі країн Балтії направили спільного листа до Конгресу США із закликом схвалити допомогу Україні

Шмигаль заявив про «зрушення» у розблокуванні військової допомоги США

Туск закликав польських фермерів відмовитися від блокування кордону з Україною

У Кремлі відмовилися обговорювати прихильника фашизму Ільїна, якого цитує Путін

США та Британія запровадили нові санкції у відповідь на атаку Ірану на Ізраїль

Трамп заявив, що виживання України важливе для США

Шольц сподівається, що НАТО знайде ще шість систем Patriot для України

Україна і Чехія почали переговори про двосторонню безпекову угоду – ОП

Всі новини ⇢