У Києві планують збудувати новітнє підприємство: що там робитимуть

Головне
У Києві планують збудувати новітнє підприємство: що там робитимуть

В українській столиці планують збудувати новітнє оборонне підприємство — йдеться про комунальний заклад, який займатиметься виробництвом безпілотників. Про це стало відомо із відповідного проекту рішення, який було зареєстровано у Київській міській раді.

За словами чиновників, у відповідь на зростаючу потребу в безпілотних літальних апаратах для Збройних Сил України в контексті агресії, що триває, з боку російської федерації депутати ініціювали проект рішення про створення комунального підприємства з виробництва БПЛА.

Зазначається, що створення КП з виробництва безпілотників не лише відповідає нагальній потребі посилення обороноздатності країни в умовах зовнішньої агресії, а й стане значним кроком до розвитку високотехнологічного сектору економіки Києва.

Ця ініціатива має потенціал залучити до міста інвестиції, створити нові робочі місця для кваліфікованих спеціалістів та підняти міжнародний авторитет Києва як центру інновацій та технологічного розвитку.

В Україні наразі налічується близько 200 компаній, які займаються розробкою та виготовленням БПЛА, з яких близько 50 мають дозволи на постачання своєї продукції армії. Створення комунального підприємства у Києві має на меті залучення інженерів та фахівців з вищою освітою зі сфери авіації та БПЛА, які вже працюють у міських органах виконавчої влади.

Крім збільшення кількості робочих місць та підвищення конкурентоспроможності України на ринку виробництва БПЛА, ініціатива також передбачає внесок у міський бюджет та підтримку обороноздатності країни. Важливою перевагою є здатність Києва стати одним із лідерів у виробництві БПЛА, забезпечуючи потреби не лише України, а й міжнародних партнерів.

Новини

15 Квітня 2024

«окупант спробує посилити штурмові дії»

У МОН пояснили, чи можуть студенти приватних вишів виїжджати за кордон

Зеленський закликав союзників захистити Україну так само, як Ізраїль

Уряд Нідерландів обіцяє ще 4,4 мільярда євро допомоги для України

Зеленський призначив нового заступника Єрмака

Кабмін вважає недоцільним використання коштів на телемарафон для потреб ЗСУ

Зеленський призначив нового заступника секретаря РНБО

Кулеба відповів на критику ударів по російських НПЗ: «треба мислити своїми інтересами»

Байден закликав Конгрес терміново схвалити допомогу Україні та Ізраїлю

«не можна заплющувати очі на російські ракети»

14 Квітня 2024

СКУ закликав українців у Росії долучатися до руху опору

«слід запобігти подальшій ескалації на Близькому Сході»

Для допомоги Україні у партнерів є все, потрібне тільки рішення – Зеленський

Всі новини ⇢